بلومینگ

بلومینگ

طرح بلومینگ یا طراحی خیس در خیس در بیوسا

 

بلومینگ ژل ،  ،ماده ای ژله ای است که برای طرح ناخن بلومینگ در سالن زیبایی بیوسا از آن استفاده می شود تا طرحی زیبا بر روی ناخن های شما خودنمایی کند. و چون قابلیت پخش کردن رنگ ژل های رنگی را در خود دارد برای طراحی آبرنگی، ماربل یا سنگ مرمر، گل و طرح های مختلف دیگر مناسب است. ژل بلومینگ بی رنگ است به همین دلیل ما می توانیم به راحتی هر رنگ لاکی که مد نظر شما باشد را به عنوان لاک پایه اعمال کنیم و بعد از اتمام طراحی بلومینگ روی ناخن ، ناخن ها داخل دستگاه uv خشک می شود.وظیفه بلومینگ ژل پخش کردن لاک ژل در سطح کار است. تکنیک طراحی با بلومینگ ژل به طراحی خیس در خیس نیز معروف می باشد.

 

 

طراحی ناخن بلومینگ در بیوسا

 

در سالن زیبایی بیوسا، ناخن کاران متخصص و صبور ، به انواع طراحی های ناخن مسلط هستند و طراحی با بلومینگ ژل یکی از طرح هایی است که به تسلط کافی ناخن کار نیازمند است و در بیوسا طی مراحل زیر طراحی ناخن با ژل بلومینگ (که از بهترین برند روز دنیا است) انجام می شود:

۱-پس از انجام مانیکور و زیرسازی اولیه ناخن کار بافر کشیدن انجام می شود.

۲-به تعداد دفعات لازم لاک ژل روی ناخن هایتان اعمال می کنیم و در دستگاه خشک می نماییم

۳-حال نوبت یک لایه بلومینگ ژل است . طرح مورد نظر را ایجاد می کنیم و بعد از آن دست را داخل دستگاه UV-LED قرار دهید تا خشک شود.

۴- یک لایه تاپ شاین برای درخشش ناخن شما در آخرین مرحله اعمال می شود. شما اکنون صاحب یه طرح بلومینگ زیبا و بی نظیر هستید . لازم به ذکر است که قیمت طرح بلومینگ در بیوسا نیز مناسب و معقول در نظر گرفته شده تا رضایت مراجعه کنندگان عزیز جلب شود.

 

 

 

درخواست بلومینگ

09202797398
بلومینگ

فرم ارسال نظر

رزرو وقت