طرح گل برجسته

طرح گل برجسته

طرح گل برجسته روی ناخن ، طراوت و زیبایی را به دستان شما هدیه می دهد.

 

 

این روزها طرح های خاصی برای ناخن در سالن های آرایشی اجرا می شود . ولی برخی طرح ها بسیار چشمگیر و خاص هستند مانند طرح گل برجسته روی ناخن که این روزها مشتری های با سلیقه و اهل مد در سالن زیبایی بیوسا به سراغش می آیند. اگر شما هم علاقه‌مند هستید که بر روی ناخن‌های خود طراحی گل برجسته متفاوتی داشته باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً از این مدل طراحی و دیزاین استفاده کنید تا زیبایی خیره‌ کننده و خاصی را به دست‌های خود هدیه دهید. این روش از طراحی و دیزاین ناخن در سالن بیوسا توسط ناخن کارهای باسلیقه و حرفه ای با استفاده از نگین‌های درخشان، گل‌های ظریف و یا لاک ژل‌های مخصوص برجسته سازی و… اجرا می شود.

 

 

دیزاین گل برجسته ناخن بیوسایی

 

دیزاین برجسته گل 3D واژه 3D یا سه‌بعدی که به دیزاین های برجسته روی ناخن گفته می‌شود. در سالن زیبایی بیوسا برای اجرای این نوع دیزاین از انواع پودرهای رنگی، ژل‌های آدامسی و… استفاده می شود. با استفاده از قلم‌های مخصوص 3D که نوک تیز و کناره‌های تختی دارند و یا قلم‌های سایز چهار و شش برای گل زدن استفاده می‌کند ناخن کار سالن . نوعی دیزاین سه بعدی بنام 3D inside وجود دارد که روی گل‌های ایجاد شده با مواد شفاف پوشیده می‌شود و گل‌ها به‌گونه‌ای ساخته می‌شود که انگار درون ناخن قرار گرفته و یک شکل سه‌بعدی را به خود می‌گیرد. برای انجام این نوع دیزاین می‌توان از ژل‌های آدامسی یا گام ژل استفاده می شود که نه‌تنها برای گل‌های سه‌بعدی بلکه برای دیزاین های دیگر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای انجام طراحی گل سه‌بعدی بعد از این‌که کار کاشت به اتمام رسید مقداری ژل روی صدف پهن می شود و بعد از پهن کردن با قلم حفره‌هایی به شکل گل ایجاد شده که اندازه این حفره ها متفاوت با نوع طرح خواهد بود بعد از آن‌که فرم و شکل به اتمام رسید دست مراجعه کننده داخل دستگاه UV یا ال‌ای‌دی گذاشته تا خشک شود و در پایان کار نیز تاپ کات زده می‌شود.اینک از طرح گل برجسته روی ناخن خود لذت ببرید.

 

قیمت طرح برجسته ناخن بیوسایی

 

اینکه ناخن کار بتواند طرح برجسته ای را روی ناخن خلق کند قطعا به مهارت و تخصص بالایی نیاز دارد و بیوسا مفتخر به داشتن استایلیست های حرفه ای است که طرح گل برجسته ناخن را با مهارت تمام و با رعایت پروتکل های بهداشتی برای بانوان با سلیقه و اهل مد انجام می دهند. لازم به ذکر است قیمت طرح گل برجسته ناخن در بیوسا معقول و مناسب بوده و با اطمینان و آسوده خاطر از انتخاب بیوسا برای خدمات ناخن احساس رضایت خواهید کرد.

 

 

 

 

درخواست طرح گل برجسته

09202797398
طرح گل برجسته

فرم ارسال نظر

رزرو وقت