طرح ژل فویل

طرح ژل فویل

طراحی ناخن با ژل فویل در بیوسا ، براق و درخشنده

 

این روزها بانوان زیادی علاوه بر کاشت ناخن برای طرح های متفاوت ناخن اهمیت زیادی قائل می شوند متعاقب آن ، این روزها در سالن زیبایی بیوسا یکی از تکنیک های طراحی ناخن که با ژل فویل انجام می شود و به نام طرح ناخن با ژل فویل معروف است ، طرفداران زیادی پیدا کرده است. طراحی ناخن با فویل یک نوع طراحی بسیار زیبا و جذاب برای درخشندگی بیشتر ناخن ها به شمار می رود.

 

 

 

تکنیک ژل فویل ناخن در بیوسا

 

 

بعد از انجام اقدامات اولیه طراحی ناخن ، بلافاصله بعد از خارج کردن از دستگاه فویل رنگی روی قسمتهای طراحی شده برگردانده می شود و طرح و رنگ فویل کاملا روی ناخنتان چاپ میشود.

 

 

 

فویل برای تزئین ناخن

 

در طراحی ژل فویل ناخن منظور از فویل ،فویل های مخصوصی است که برای دیزاین ناخنها به کار می رود و این فویل ها مختص طراحی ناخن است.

 

 

طراحی با فویل های متنوع

 

استفاده از فویل برای طراحی ناخن یک روش بسیار سریع و جالب می باشد. فویل ها در طرح ها و رنگ های بسیار جذاب و متنوعی در سالن زیبایی بیوسا وجود دارد که بنا به سلیقه مشتری کار طراحی ناخن با ژل فویل انتخابی برای وی انجام می شود.

 

 

 

فرآیند انجام طرح ژل فویل روی ناخن

 

در بیوسا روی خیسی لاک ژل بعد از مرحله اولی که از دستگاه یو وی خارج شد، چسب فول زده می شود و فویل به صورت ضربه ای روی ناخن اعمال می شود تا طرح و رنگ فویل روی ناخن منعکس شود در انتها نیز روی آن تاپ کات زده و در دستگاه یو وی گذاشته می شود تا خشک شود.

 

 

هزینه طراحی ناخن با ژل فویل

 

از آنجا که رسالت سالن زیبایی بیوسا بر اساس رضایت مشتری بوده و هست ، لذا به این منظور از مواد ضد قارچ و درجه یک برای کار کاشت و طراحی ناخن استفاده می شود و در طراحی ناخن با ژل فویل ، فویل های مخصوصی استفاده می شود که از کیفیت بالایی برخوردار است و همچنین قیمت طراحی با ژل فویل نیز بسیار مناسب می باشد تا مراجعه کننده گرامی ضمن برخورداری از کار طراحی با کیفیت ، از قیمت مناسب خدمات هم احساس رضایت کند.

درخواست طرح ژل فویل

09202797398
طرح ژل فویل

فرم ارسال نظر

رزرو وقت