طرح شوگر افکت

طرح شوگر افکت

صفر تا صد طراحی شوگر افکت ناخن شما با بیوسا

 

طرح شوگر افکت ناخن مناسب شماست زیرا شما بیوسا را برای طراحی ناخن هایتان انتخاب کرده اید . ما در بیوسا پودر شوگر را برای طرح شوگر که ذرات شکر مانندی دارد و جلوه‌ای مخملی و برجسته به ناخن می‌دهد استفاده می کنیم. خبر خوب آنکه در بیوسا طراحی ناخن شوگر افکت را روی لاک معمولی و پودر کاشت هم  برای شما اجرا می کنیم .پودر طراحی شوگر ناخن یکی از پودرهای دیزاین ناخن است که برای طراحی‌های برجسته استفاده می کنیم. بافت ذرات این پودر مانند دانه‌های شکر است و به همین دلیل شوگر نام دارد. 

 

 

شوگر افکت یا همان پودر شوگر

 

گاهی اوقات به پودر شوگر، شوگر افکت هم می‌گویند. در واقع شوگر افکت به معنای طراحی شوگر ناخن است و خود پودر، شوگر نام دارد.

 

 

طراحی شوگر افکت بیوسایی

 

  1. در بیوسا پیش از هر کاری، ناخن را به صورت کامل بسترسازی می کنیم.
  2. یک لایه بیس کت زده و در دستگاه uv خشک می کنیم.
  3. دو لایه لاک ژل مد نظر مراجعه کننده را می زنیم و هر بار در دستگاه خشک می کنیم.
  4. تاپ کت را که زدیم  روی خیسی آن، پودر شوگر را با دقت می ریزیم.
  5. اگر مراجعه کننده محترم مایل باشد تا طرح ناخن هایش جلوه‌ای مخملی داشته باشید، دیگر تاپ کت نمی زنیم و ناخن‌ها را در دستگاه خشک می کنیم.
  6. در نهایت با یک براش نرم، دستانتان تمیز می شوند.

 

 

کاربرد پودر شوگر در بیوسا

 

ما در بیوسا برای طرح شوگر افکت روی ناخن شما طرح ها و روشهای متفاوتی را اجرا می کنیم.

  • دیزاین: در صورت تمایل  بعد از زدن لاک ژل و خشک کردن آن، با یک قلم نازک تاپ کت یا ژل طراحی را به شکل طرح موردنظر روی ناخن کشیده و بعد پودر شوگر را روی آن می ریزیم و بعد خشک می کنیم. در این صورت طرح ناخن شما جلوه برجسته‌ای پیدا خواهد کرد.
  • فرنچ: در این مدل نوک ناخن‌هایتان را با پودر شوگر، فرنچ می کنیم.
  • پودر شوگر و لاک ژل دیسکو: دیسکوژل‌های ناخن زرق‌وبرق زیادی دارند و برای اینکه ناخن های شما درخشش زیادی داشته باشند از پودر شوگر همرنگ استفاده می کنیم.
  • برای اینکه جلوه آکواریوم‌، طرح آسمان و یا دریا روی ناخن شما ایجاد کنیم از تاپ کت استفاده می کنیم . 

 

 

 

قیمت شوگر افکت بیوسایی

 

با مراجعه به سایت سالن زیبایی بیوسا و تماشای نمونه کارهای زیبا و رویایی  طرح شوگر افکت ناخن ، قطعا بیوسا را انتخاب خواهید کرد زیرا مناسب بودن قیمت طرح شوگر افکت در محیط رویایی سالن زیبایی و با رعایت پروتکل های بهداشتی خواسته بانوان زیباجوست و این عوامل همگی  در بیوسا کنار هم جمع شده اند تا لبخند رضایت شما عزیزان را هدیه بگیرند.

 

درخواست طرح شوگر افکت

09202797398
طرح شوگر افکت

فرم ارسال نظر

رزرو وقت