طرح ونزلیا

طرح ونزلیا

طرح ونزلیا ،رویای رنگ های زیبا روی ناخن های شما

 

یکی از طرح های زیبای ناخن که در سالن زیبایی مریم ستاری انجام می شود طرح ونزلیا است که در آن از رنگ های مختلف استفاده می شود و برای زیبایی و جلوه بیشتر لاک های اکلیلی و یا پودر های اکلیلی و مخمل به کار گرفته می شود تا این طرح ها جذاب تر و به روز تر جلوه کند . با بیلدر ژل هم می توان آن را به طرحی برجسته تبدیل کرد. در این مورد ما سلیقه اشخاص را برای انتخاب رنگ و سبک در نظر می گیریم.
 

 

طرح ونزلیا در بیوسا

 

مانیکوریست بیوسا برای اجرای بی نظیر طرح ونزلیا روی ناخن های شما ابتدا مانیکور ناخن ها را انجام می دهد و یا اگر ناخن هایتان کاشت شده مراحل آن را تمام کرده و با استفاده از پد و الکل چربی روی ناخن را از بین می برد. این کار با دقت و ظرافت خاصی انجام میشود تا آلودگی روی ناخن های شما باقی نماند. با استفاده از یک بافر بر روی سطح ناخن کشیده و سپس پودر و یا پرز های اضاقی را با استفاده از فرچه و یا برس مخصوص ناخن پاک می کند. سپس لاک و یا لاک ژل مورد نظر مراجعه کننده زیباجو را روی ناخن می زند و می گذارد تا خشک شود در این مرحله با استفاده از قلم مورد نظر و مخصوص طراحی طرح ونزلیا انتخاب شده را بر روی ناخن طراحی می کند. سپس داخل دستگاه uv می گذارد تا خشک شود در انتها نوبت تاپ کات و یا برق ناخن است که روی طرح مورد نظر زده می شود و مجددا در دستگاه خشک می شود.از طرح ونزلیای ایجاد شده روی ناخن خود لذت ببرید و یک لیخند رضایت به بیوسا هدیه بدهید.

 

 

هزینه طراحی ونزلیا ناخن در بیوسا

 

برای بیوسایی ها این افتخار بس که بانوان زیباجو که به سالن مراجعه می کنند با رضایت خارج می شوند.بیوسا از داشتن مشتری هایی که بیوسا را به عنوان مرکز تخصصی کاشت و طراحی ناخن انتخاب کرده اند به خود می بالد زیرا در بیوسا با در نظر گرفتن اصل رضایت مشتری از مواد درجه یک برای کاشت و طراحی ناخن استفاده می شود و قیمت طرح ونزلیا نیز مانند دیگر طرح های ناخن بسیار مناسب و معقول بوده و بانوان عزیز با انتخاب بیوسا در حقیقت با یک تیر دو نشان می زنند. هم با پرداخت هزینه طرح ونزلیا صاحب ناخن های زیبا شده اند هم با اطمینان خاطر از اینکه مواد و ابزارهایی برای طراحی ناخن بکار گرفته شده به سلامت و زیبایی خود اهمیت داده اند.

درخواست طرح ونزلیا

09202797398
طرح ونزلیا

فرم ارسال نظر

رزرو وقت