طرح آبرنگ

طرح آبرنگ

رقص آب و رنگ روی ناخن های شما با طرح آبرنگ ناخن

 

یکی از این طراحی های منحصر به فرد در سالن بیوسا طراحی ناخن با آبرنگ می باشد که بسیار مورد توجه بانوان قرار گرفته است. و زیبایی چشم نوازی به ناخن های بانوان زیباجو می دهد.در سالن زیبایی بیوسا که ناخن کاران زبده آن طرحهای زیبا و حرفه ای روی ناخن های شما خلق می کنند باعث شده اند که بیوسا به مرکز حرفه ای و تخصصی خدمات ناخن تبدیل شود و شما عزیزان می توانید از خدمات دیگر ناخن همچون کاشت ، طراحی ، مانیکور ، پدیکور ، ترمیم و ... طرح های مناسبتی و فصلی و ... بهره ببرید.

طراحی ناخن با آبرنگ در سالن زیبایی بیوسا

 

شاید در نگاه اول به نظر شما طرح آبرنگ ناخن بسیار ساده باشد ولی جالب است بدانید ناخن کار سالن بیوسا با بهره گیری از وسایل و مواد زیر اقدام به طراحی ناخن شما می کند: بیس کات ناخن- لاک ژل سفید -تاپ کات ناخن - رنگ اکریلیک یا لاک آبرنگی -قلم طراحی آب -پالت طراحی و… ناخن کار بیوسا با دقت و ظرافت خاصی طرح آبرنگ روی ناخن شما اجرا می کند، در واقع شما بانوی عزیز حین کار ،رقص آب و رنگ را نظاره می کنید.

 

 

مراحل خلق یک طرح آبرنگ زیبا روی ناخن شما در بیوسا

 

برای شروع کار طرح آبرنگ روی ناخن شما ابتدا یک لایه بیس کات به سطح ناخن شما زده می شود و داخل دستگاه uv قرار می گیرد تا خشک شود حال نوبت بیس کات، و سپس یک لایه از لاک ژل سفید روی ناخن شماست و صبر کنید تا در دستگاه UV خشک شود. رنگ سفید برای بیس ناخن برای این است که رنگ های آبرنگی بهتر روی ناخن دیده شوند. در مرحله بعد، به چند رنگ مختلف اکریلیک نیاز است که انتخاب رنگ ها بستگی به سلیقه شما دارد. نوبت ترکیب رنگ و آب است تا رنگ آبرنگی مورد نظر شروع به خود نمایی کند.

با استفاده از قلم طراحی، چند لکه رنگ روی سطح ناخن ایجاد می شود صبر کنید تا خشک شود هنوز کار تکمیل نشده است . برای بار دوم رنگ دیگری را با آب مخلوط کرده و روی ناخن شما اعمال می شود، این کار را تا زمانی که رنگ های اکریلیک مد نظر شما برای طراحی به اتمام رسید تکرار می شود . طراحی نهایی ناخن در آخر یک لایه تاپ کات روی ناخن شما قرار می گیرد و و برای خشک شدن داخل دستگاه UV-LED قرار می گیرد.

 

 

درخواست طرح آبرنگ

09202797398
طرح آبرنگ

فرم ارسال نظر

رزرو وقت