طراحی ناخن مناسبتی

طراحی ناخن مناسبتی

برای هر مناسبت ، یک طرح ناخن!

 

بسیاری از بانوان با سلیقه و اهل مد ترجیح می دهند برای هر موقعیت و هر استایلی که دارند یک مدل طراحی ناخن شیک و منحصر به فرد داشته باشند. برای همه عروس خانم ها، روز عروسی یکی از خاطره انگیزترین روزهای زندگی است. مدل ناخن عروس جدید از بهترین گزینه هایی است که عروس خانم ها به دنبال آن هستند تا مطابق با مد پیش بروند. بسیاری از خانم ها دوست دارند برای مناسبت هایی که در طول سال است طرح خاص آن مناسبت روی ناخن هایشان باشد. مناسبت هایی مثل نوروز ، شب یلدا ، کریسمس ، هالووین و… در سالن زیبایی بیوسا ما سلیقه همه افراد را برای مناسبت های خاص در نظر گرفته ایم و بنا به درخواست آنها کار طراحی روی ناخن هایشان با ظرافت و دقت توسط دیزاینرهای ناخن انجام می شود.

 

 

طراحی فصلی ناخن

 

بانوان زیباجوی بسیاری هستند که همزمان با تغییر فصل ، طراحی ناخن های خود را تغییر می دهند . و دیزاینرهای خوش ذوق و سلیقه ما در بیوسا طرح های فصل بهار ، تابستان ، پاییز و زمستان را برای آنها اجرا می کنند.

 

 

طراحی مناسبتی ناخن

 

در ایام محرم به دلیل استفاده از رنگ سیاه در پوشش، خانم ها که معمولا رنگ ناخن های آن ها با استایل لباس هایشان هم خوانی دارد طرح ناخن هایشان را به رنگ سیاه تغییر می دهند. همچنین یکی از عجیب ترین دیزاین های ناخن طراحی ناخن برای زایمان است که طبق تحقیقات اثر مخربی روی مادر و جنین دارد. اگر دوست دارید تم تولد شما روی ناخن هایتان هم جلوه گر باشد بسیار ایده جالبی است و در بیوسا انواع طرح های تم تولد روی ناخن قابل اجراست.

 

طراحی ناخن پا

زیبایی و سلامتی ناخن‌های پا نیز به اندازه ناخن‌های دست مهم است انواع مختلفی از طراحی ناخن پا و طرح لاک ناخن پا وجود دارد که در سالن زیبایی بیوسا همانند ناخن دست برای شما عزیزان انجام می شود. و شما می توانید طرح ناخن دست و پا را نیز با هم ست کنید و زیبایی خیره کننده ای را روی ناخن هایتان ببینید.

 

 

 

قیمت طراحی های مناسبتی روی ناخن

 

لبخند رضایت شما عزیزان بهترین هدیه برای بیوساست به همین دلیل بیوسا با استفاده از مواد درجه یک و برند روز دنیا کار طراحی را انجام می دهد و قیمت طراحی مناسبتی نیز مناسب می باشد. پس پیشنهاد می کنیم تا با خیالی آسوده کار طراحی مناسبتی ناخن های خود را به ما بسپارید.

 

 

 

 

درخواست طراحی ناخن مناسبتی

09202797398
رزرو وقت