طرح وان استروک

طرح وان استروک

ضربه های زیبا بر روی ناخن شما با طرح وان استروک

 

خانم های زیبا جو و اهل مد همواره در پی زیبایی هستند و یکی از مظاهر زیبایی آنها دیزاین ناخن است که در سالن زیبایی بیوسا سبک های مختلفی از دیزاین ناخن از جمله طراحی، آبرنگی، شوگر افکت ، ماربل و …. به کار گرفته می شود. در سالن ما این طرح ها بر روی مانیکور و پدیکور و یا روی ناخن طبیعی قابل اجراست ..یکی از محبوب ترین و جذاب ترین تکنیک ها طرح وان استروک است که در بین خانم های با سلیقه ، اهل مد رواج پیدا کرده است.

 

 

 

طرح وان استروک بیوسا

 

این تکنیک به معنی ضربه ای یا تک ضربه است. این نوع طراحی ناخن، با استفاده از رنگ های اکریلیک و بر پایه آب انجام می شوند. برخی نام آن را تکنیک ضربه ای نیز می نماند و با قلم مخصوصی که نوک اریب دارد طرح ناخن وان استروک روی ناخن ایجاد می شود طراحی ناخن مدل وان استروک بیوسایی یکی از روش های طراحی ناخن روی کاشت ناخن ژلیش انجام می شود که زیبایی بیشتری دارد. اما روی کاشت ناخن با مانیکور و ساده هم بنا به دلخواه مشتری انجام میشود. ابتدا ناخن کار ناخن را برای استفاده از ژل لاک آماده می سازد یک لاک ژل مشکی می زند سپس لایه چسبنده را خشک کرده و برمی دارد از برس یا براش ناخن برای یک ضربه استفاده می شود. دو رنگ ژل لاک برداشته و شروع به رنگ آمیزی می کند. بسته به طول و اندازه ناخن شما ، خطوط بیشتری به طرح ها اضافه می شود و این نهایت حس زیبایی است که منتقل می شود. با ترسیم خطوط با رنگ ژل سفید، جزئیات به طرح اضافه می شود و داخل دستگاه یووی قرار می گیرد. اضافه کردن یک تاپ کت و پودر کروم آخرین مرحله طرح وان استروک روی ناخن شماست.

 

قیمت وان استروک در بیوسا

 

این نکته ضروری است که بدانید به دلیل اینکه تکنیک وان استروک به تخصص بالایی نیاز دارد و ناخن کار باید بتواند دو نوع رنگ را همزمان استفاده کند و مهارت کافی برای برداشتن دو رنگ و استفاده آن به صورت همزمان روی ناخن را داشته باشد و از قلمو در زوایای مختلف و به صورت ضربه ای استفاده کند ، پس لازم و ضروری است که در انتخاب سالن زیبایی که برای طرح وان استروک ناخن دقت لازم را به عمل آورید. و بیوسا مفتخر است که با داشتن ناخن کارهای متخصص و آموزش دیده علاوه بر اینکه قیمت طرح ناخن وان استروک در آن مناسب بوده ، خدمات ناخن با بهترین ابزار و متریال روز دنیا و در محیطی کاملا بهداشتی ارائه می شود .

 

درخواست طرح وان استروک

09202797398
طرح وان استروک

فرم ارسال نظر

رزرو وقت