پوست ماری

پوست ماری

طرح پوست ماری، جذاب و خاص

 

 

اگر به سالن زیبایی بیوسا بیایید با دنیایی از طرح ها و مدل های کاشت ناخن روبرو خواهید شد که کار انتخاب را شاید برای شما کمی سخت کند . از انواع طرح های فصلی ،گل ها گرفته تا طرح پوست حیوانات مانند طرح پوست ماری، طرح گاوی ، عنکبوتی و … شما می توانید هر طرحی را که دوست داشته باشید با هر رنگی سفارش بدهید.ابتدا دیزاینر سالن بیوسا به شما مشاوره لازم را در خصوص طرح مورد نظر و طریقه انجام آن به شما خواهد داد و در نهایت شما انتخاب کننده اصلی طرح خواهید بود.

طرح پوست ماری در سالن بیوسا طرفداران خاص خود را دارد و قیمت طرح پوست ماری ناخن به تناسب مواد مصرفی،مهارت دیزاینر و ابزار و تجهیزات به کار رفته طوری تعیین شده که بانوان با طیب خاطر بیوسا را برای انجام خدمات ناخن انتخاب کنند و در نهایت از انتخاب خود احساس رضایت کنند.

 

 

طریقه طراحی پوست مار روی ناخن

 

برای طرح پوست ماری، ناخن کار با خلاقیت خود هم طرح پوست مار را روی ناخن های شما طراحی می‌کند و یا اینکه طرح بدن مار به تکه های مختلف روی ناخن های شما طراحی می کند که با کنار هم قرار دادن ناخن هایتان طرح یک مار طبیعی را خواهید داشت. و معمولا از ترکیب رنگ های سبز و زرد و یا مشکی و طلایی برای این طرح استفاده می شود.

درخواست پوست ماری

09202797398
پوست ماری

فرم ارسال نظر

رزرو وقت